Logo

Opel Corsa 1.2 kako nova 2007 svicarska kola

Број на оглас: 2819024 | Објавен на: 27.03.2020, 02:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2008

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 59 kw / 80 ks

Цена: 3.599 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registrirana do 04.2020 god. I servisirana
garantirana originalna 140 000 km so servisna knisma

Kako od fabrika nova mnogu socuvana

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 corsa

Потврден огласувач