1 / 1
SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR
По Договор
08.08.2018 09:30

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

50 m²

Греење:

Нема

Vo centarot na gradot .
Poranesna picerija Enjoy .

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Kristina
Потврден огласувач
076423715
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам