1 / 4
Stanovi do nova bolnica za izdavanje
По Договор
15.03.2023 15:57

Струмица / Струмица

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

60 m²

Греење:

Друго

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2016

Година на реновирање:

2017

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Pance Pesev 47

Stanovite se nova gradba so komplet kujna i kupatilo a drugo po zelba
Cena po dogovor ba broj
070 253 515
070 374124

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Vangel Aljokov
Потврден огласувач
070253515
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам