1 / 8
Alarm LED bezvucen indikator za ugriz na riba
190 МКД
Цената е фиксна
06.06.2022 22:51

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

LED светлечки аларм/индикатор за ноќно рибарење. Се активира трепкачко зелено светло кога рибата ја гризе јадицата. Индикаторот има две основи со различни големини на фаќалките во зависност од дебелината на врвот на трската.

Категорија: Спортска опрема и активности / Риболов / Справи / Опрема

Се продава од:

Купи онлајн
Потврден огласувач
078806380
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам