1 / 7
SE PRODAVA BMW 320 E90
6.500 €
Цената не е фиксна
04.02.2020 19:31

Неготино / Неготино

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2019

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

KOLATA E VO ODLI4NA SOSTOJBA M PAKET SO FULL OPREMA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

marijan
Потврден огласувач
076565807
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам