1 / 5
Yamaha fz6 s2 600cc
3.900 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.03.2019 12:38

Гостивар / Гостивар

Марка:

Yamaha

Вид:

Спортски

Година:

2008

Модел:

fazer fz6 s2

Километри:

50000

Vo odlicna sostojba.
novi gumi, petokrak, lanec, givi zaden kufer, novi smingavci, crn "smoked" zaden stop...i drugi...
Pominati 47000 - 55000 km.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Bimi
Потврден огласувач
38970666496
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам