1 / 12
PIPER I BUKOVEC
3 €
12.03.2021 19:03

Неготино / Неготино

Se prodava crven piper i bukovec prva klasa negotinski od crveni piperki prva klasa na golemo i malo cena po dogovor Moze i po KARGO
500g
1kg
5kg
10kg
20kg
30kg
tel: 076 717 400

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

negotino
Потврден огласувач
076717400
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам