1 / 12
SEAT ALTEA 2.0 TDI 140 ks.2005 god.
3.800 €
Цената не е фиксна
28.06.2022 10:13

Делчево / Делчево

Марка:

Seat

Модел:

Altea

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2019

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

SEAT ALTEA 2.0 TDI 140 ks.2005 god.
So mnogu oprema i mnogu socuvana.
Kolata e uvezena od Germanija i se plateni site davacki do registracija. Telefon za kontakt 071555599‬

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Delchevo
Потврден огласувач
‭00 389 71555599‬
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам