1 / 3
3 polovni pikada
800 МКД
Цената не е фиксна
30.06.2022 16:09

Куманово / Куманово

Prodavam pikado 2 kom. zidni rabotat samo treba da se smeni folija ,dvete se bez adapteri.
edna 800 den,dvete za 1500den tel.za kontakt.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / PC Игри и Видео игри / Останато

Се продава од:

Iso
Потврден огласувач
070813428
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам