Logo

SE IZNAJMUVA-PRODAVA KRAN 5.5M I 7M

Број на оглас: 2824416 | Објавен на: 02.08.2020, 11:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €
Цената не е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Panasonic

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ili iznajmuva Kran 5m ili 7m
Za cenata se dogovarame?? Za prodazba 1650 evra komplet. A za iznajmuvanje 150 evra.
tel. 077 709 770

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Zlate

Потврден огласувач