1 / 1
Termo pecka mnogu dobro socuvana AEG 6kW
100 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.11.2022 14:55

Охрид / Охрид

Peckata e vo odlicna sostojba. So kompletna oprema (so postolje).

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки, Шпорети

Се продава од:

Ljupcho
Потврден огласувач
075484646
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам