Домашна Помошничка
По Договор
03.06.2020 21:49

Гази Баба / Скопје

Категорија:

Чистење, Домашна работа, Нега и подршка

Пол:

Женско

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Слабо

Барам да работам како домашна помошничка од понеделник до петок
Контакт телефон:077555359

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Убавка Спасовска
Потврден огласувач
077555359
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам