1 / 1
Prodavam auspluh
2.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.08.2021 22:10

Охрид / Охрид

Марка:

Yamaha

Вид:

Спортски

Година:

2005

Модел:

R

Километри:

5000

Prodavam auspluh za sportski motor. Cena 2000 denaRi

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

petar
Потврден огласувач
079252086
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам