1 / 12
Vila Magdalena - sobi i apartmani za kratok prestoj
1.000 МКД
Цената не е фиксна
14.06.2022 08:54

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

60 m²

Спрат:

1

Греење:

Струја

Вила Магдалена се наоѓа во центарот на Гевгелија.Ви нудиме нови комплетно уредени соби со сите потребни елементи за да го направат Вашиот престој удобен. Секоја соба располага со смарт телевизор, интернет, мини бар, клима, апарати за кафе и чај, сопствено купатило и паркинг простор.

Цените за еднодневен престој се следниве:

Двокреветна соба 1000 денари.
Трокреветна соба 1200 денари,
Апартман за 2 лица (кујна,дневна и спална) 1200 денари,
Апартман за 3 лица (кујна, дневна и спална) 1500 денари,
Апартман за 4 до 6 лица (кујна, дневна и спална) 1800 денари.

За подолг престој следува 20% попуст.

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

Блаже
Самоилова 29
Потврден огласувач
077 737 699
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам