1 / 5
Prodavam mesto pokraj avtopat na patot Bitola-Resen
5 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.06.2022 15:52

Ресен

Квадратура:

2900 m²

Тип на земјиште:

Останато

Prodavam ovostarnik so stari drva, na patot Bitola - Resen pred mestoto vikano Makazi.
Vednas e pokraj avtopatot i nasproti otkupniot punkt za jabolki.
2 parceli so vkupno 2900 m2

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Olivera
Потврден огласувач
076315778
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам