1 / 7
Elektrodi 50 den/kg i Zaca za varenje 80 den/kg
50 €
Цената е фиксна
09.05.2023 08:46

Битола / Битола

Se prodavat elektrodi F 3 rutilni i bazicni Pakovanje po 5 kg i Zica za varenje 1,2 pakovanje 15 kg
Tel za informacii.075 937 873

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Металургија и Преработка на Метали

Се продава / Можна е замена од:

nikola
Потврден огласувач
072625628
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам