1 / 12
Rasad zelka
2 МКД
25.06.2022 13:43

Сарај / Скопје

Rasad zelka pruktor za salata za kiselenje srpski melez 4 i 10
Klabisi potomok landini taurus i crvena zelka070 456 616

Категорија: Продавници, Трговија / Градина, Хортикултура

Се продава од:

Saraj
Потврден огласувач
070000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам