1 / 3
Prodavam brenta
1.000 €
Цената не е фиксна
12.12.2019 11:34

Берово / Берово

Prodavam brenta 80 trkala moze da koristi do 12 lenta poluavtomatska i cetiri novi lenti 8 sirina poveke info 078/469-500 i 078/468-254

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
075673642
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам