1 / 12
IZRABOTKA NA KUJNI PO MERKA
1 €
03.06.2023 09:37

Кисела Вода / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Zanaetciska rabotilnica izrabotuva sekakov vid na mebel od plocest material po merka
3d prezentacija na lice mesto
izbor na materijal i okov po katalog. Poveke sliki na instagram ferrostyle_mk

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070228395
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам