БАРАКА ВО ДРАЧЕВО
По Договор
07.07.2020 12:37

Кисела Вода / Скопје

СЕ ПРОДАВА СТАРА БАРАКА СО СМЕНЕТ НОВ ЛИМЕН КРОВ, ДОПОЛНИТЕЛНА ЛИМЕНА ГАРАЖА, ДВЕ НАСТРЕШНИЦИ, СРЕДЕН ДВОР СО ЛЕТНИКОВЕЦ.
ДВОРНО МЕСТО 216М2
БАРАКА 71М2
287М2 ПОВРШИНА НА ПЛАЦОТ
УЛ.СЛАВЧО СТОЈМЕНОВ 3Б
СО ДОКУМЕНТ ЗА ЛЕГАЛИЗИРАНО ЗЕМЈИШТЕ
ЗА СИТЕ ИНФОРМАЦИИ НА ТЕЛ 075 397-670

Категорија: Недвижности / Бараки, киосци, трафики

Се продава од:

Инфо
Борис Трајковски бб
Потврден огласувач
075421701
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам