1 / 2
кафез за матица транспортен/ kafez za matica
30 МКД
09.04.2021 08:13

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Кафези за матица транспортер
8х3,5х1,3см
тел 078 422 265

Категорија: Останато

Се продава од:

XXXX
Потврден огласувач
078422265
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам