Nokia e 72 kako nova made in finland
60 €
09.06.2022 17:20

Кичево

Марка:

Nokia

Модел:

E72

Боја:

Silver

Интерна меморија:

4 GB

РАМ меморија:

1 GB

Големина на екранот:

До 4" инчи

Nokia e 72 kako nova made in finland

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

roki
Потврден огласувач
070883890
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам