1 / 3
MP3 Player IPOD Apple Soundsystem TCM
25 €
Цената е фиксна
10.07.2022 14:08

Аеродром / Скопје

Socuvano germansko radio TCM kako novo so dock za ipod/iPhone. Malku koristeno i kompaktno radio so moderen dizajn bidejki stoi vertikalno i e tenko(ne zafaka prostor). Mnogu kvaliteten i cist zvuk.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
072226604
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам