1 / 3
Bandas Aluminski R16 za Jeep Cherokee 2000 g.
130 €
Цената не е фиксна
06.06.2022 08:41

Охрид / Охрид

Prodavam Aluminski Bandas R16 originalen za Jeep Cherokee 2000 god. so skros nova guma Mishelin(zimska)
Cena 160 eura kompet.

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
078544524
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам