Plac vo sopishte / плац во сопиште
По Договор
06.04.2022 14:24

Карпош / Скопје

Квадратура:

300 m²

Тип на земјиште:

Останато

Продавам плац во сопиште, 300 метри квадратни, цената не е фиксна. Плацот има маркица за градење, ограден е, вода и струја има донесено до плацот, само треба поврзување.

plac vo sopiste

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
071 27 66 11
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам