1 / 1
Prodavam muzicka vrteleska FisherPrice
800 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

09.11.2021 15:38

Аеродром / Скопје

Prodavam muzicka vrteleska FisherPrice, so dve melodii
Kontakt telefon: 078/ 452-594

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Бебешки /Детски Играчки

Се продава од:

Ljupka
Потврден огласувач
078452594
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам