1 / 2
prodavam strug stolarska masina cirkular
1 €
Цената не е фиксна
09.06.2020 08:04

Охрид / Охрид

prodavam stolarska masina cirkular, strug, abrihter profesionalna stolarska masina so monofazen motor 2,2 kv.
cena 250 evra 078-998-235 i gratis davam rabotna masa stolarska

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Се продава од:

Ohrid
Потврден огласувач
078-998-235
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам