1 / 12
Се продава стан во Струга,целосно наместен
600 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.08.2022 10:20

Струга / Струга

Број на соби:

5

Квадратура:

162 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2016

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Адреса:

Ул.Маршал Тито бр.67 влез1 кат.ма стан 13 Струга

Се продава стан во строгиот центар во Струга на новото шеталиште наспроти црквата св.Ѓорѓија.Целосно наместен,реновиран.Со клима уреди во секоја соба.Тв. уреди исто така во секоја соба.Има вкупно 5 соби.Вкупна површина 164м2 и цена 600 евра,со три паркинг места.Станот има четири балкони со поглед на езеро.Положба на станот е југ,север и запад.Телефон за контакт на вибер 00 31 6 45 11 60 04

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Апартмани Струга
Потврден огласувач
076285511
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам