1 / 5
RADIO NEO DVD DVIX CD SD USB TOP 4x50w
50 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

08.08.2018 10:28

Радовиш / Радовиш

RADIOTO E VO TOP SOSROJBA NA NEGO MOZE DA SE PUSTA CD IMA SLOT SO SD KARTA USB VLEZ I IMA IZLEZ ZA DA GLEDATA FILM DVD ILI DVIX RADIOTO SE GLEDA NA SLIKITE SO CELOSNA OPREMA E {MOZE DA SE PRATI PO KARGO}

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава / Можна е замена од:

Gorge
Потврден огласувач
071900157
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам