1 / 11
Poliranje na farovi
10 €
Цената не е фиксна
25.05.2022 10:26

Куманово / Куманово

masinsko poliranje na osteteni i pozolteni farovi do visok sjaj.keramicka zastita(uv)

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Синиша
Потврден огласувач
078338262
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам