1 / 2
Masina na delovi za SUZUKI K5/K6 1000
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.09.2021 18:07

Битола / Битола

Марка:

Suzuki

Вид:

Спортски

Година:

2006

Модел:

GSXR 1000

Masinata e rasturena vo delovi povejke info na tell.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
078219633
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам