1 / 12
MAGIRUS KIPER
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.07.2022 22:08

Охрид / Охрид

Magirus merkur oltajmer 1963g super sostojba,170ks,servo,vozdushna rachna,miler kiper orginal registriran beshe do 01.08.2021 dobri gumi eden akumulator nov.moze zamena so skipche, ili mini bagerche. KAMIONOT ima reduktor so spori-brzi.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

vasko
Потврден огласувач
075249941
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам