1 / 3
Stopwatch Hanhart 1/100min Lever 13 Jewels Germany 1970
269 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

22.02.2022 23:27

Виница / Виница

Stoperica od 1970god, Made in Germany, Antimagnetic, Shockproof, Waterproof

Категорија: Часовници и Накит / Останато

Се продава / Можна е замена од:

Kristian Gorgiev
Потврден огласувач
075 959 998
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам