se izdava dukan na odlicna lokacija za oblozuvalnici i dr
По Договор
09.05.2021 08:14

Штип / Штип

Квадратура:

71 m²

Греење:

Струја

se izdava dukan na odlicna lokacija, kruzen do lukoil,dukanot e koristen kako oblozuvalnica od 2008 do 2017 lokacijata e mnogu dobra za igri na sreka.dukano se izdava i za drugi dejnosti,kvadrtura 70m2 plus 33m2 pozelba na zakupecot oglaso vazi samo za ozbilni zakupeci.

Услови на изнајмување:
– деловниот простор се изнајмува најмалку на една година
– наемнината се плаќа однапред, месец за месец плус ддв 18%
– сметките за струја и вода се на товар на закупецот
– сите штети од страна на закупецот се санираат на негов трошок во најбрз можен рок
– дефектите од друга природа се решаваат од страна на сопственикот.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се продава од:

zabacars
Потврден огласувач
070502377
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам