Xiaomi elektricen skuter trotinet тротинет електричен
18.000 МКД
02.03.2022 11:38

Скопје Центар / Скопје

ORIGINALEN XIAOMI PRO mn zacuvan kako nov voopsto ne vozen
pominuva do 45 km so edno polnenje vozi 30 km na cas ..si ima originalen polnac .
.ima 250 km pominato

nov e platen 33000 den


Категорија: Спортска опрема и активности / Електронски спортови

Се продава / Можна е замена од:

Ance
Потврден огласувач
0000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам