1 / 12
Apartman "NIKA"strog centar
По Договор
30.11.2022 23:35

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

43 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2000

Година на реновирање:

2018

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Turisticka 54-2

Se iznajmuva novo opremen i renoviran stan-apartman(03.2022) vo strog centar vednas do Ohridska banka,jugoistocno orientiran na 1 kat,so obezbeden parking.
Odlicna zvucna i termo izolacija.
Raspolaga so posebna spalna,posebna opremena kujna,tpezariski prostor,komoten dneven prestoj,balkon so pristap i od spalna i od dnevna soba.Povrsina 43m2 ,kablovska,wifi,klima.
Udobno mirno a sepak vo centar.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

beti
Потврден огласувач
075439978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам