1 / 1
Балсамико оцет ДОМАШЕН
400 МКД
04.09.2022 08:56

Кавадарци / Кавадарци

Балсамико оцет подготвен по домашен рецепт со органски производи од сопствено производство.
За производот гарантирано домашно производство. Оцетот е пакуван во 1л стаклени шишиња.

Категорија: Храна и готвење / Здрава храна - Мед

Се продава од:

Roberto
Потврден огласувач
071471125
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам