1 / 2
DELOVI ZA ACER ASPIRE ONE ZG8
2.000 МКД
24.07.2021 11:38

Карпош / Скопје

Производител:

Acer

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

До 1 GB

Модел на процесор:

Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

11 - 12 инчи

DELOVI ZA ACER ASPIRE ONE ZG8 IMAM SVE KOMPLET OSVEN EKRAN I POLNAC PRODADENI TEL.070 379 742

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
070379742
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам