1 / 12
Vrati od DOORS KOMPANI
140 €
25.11.2020 09:27

Куманово / Куманово

Golem izbor na sobni i blindor vrati .Cenite na vrati pocnuvat od 130eura pa nagore vo zavisno od sirina na kasa , izrabotka i matrijal. Cenite na blindor se dvizat 165eura pa nagore.Za povekje informacije na tel 078535489

Категорија: Дом и Градина / Врати, Прозори и додатоци / Дрво врати и прозорци

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078535488
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам