Logo

Prodavam mercedes 123 d

Број на оглас: 2841968 | Објавен на: 11.09.2019, 21:14
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 200

Година: 1980

Гориво: Дизел

Километри: 25000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2017

Сила на моторот: 40 kw / 54 ks

Цена: 1.100 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam mercedes 123 vo ispravna sostojba

  Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

  Dragi Ilijev

Потврден огласувач