1 / 8
Audi 80
1 €
28.03.2023 11:00

Кичево

Марка:

Audi

Модел:

80

Година:

1990

Гориво:

Бензин

Километри:

130000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

03.2017

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Prodavam audi 80 1.8 benzin 66kw 130000km originalni godina 1990 vo extra sostojba. Karoseria zacuvana nevostetena enterier neosteten vo extra sostojba voziloto e od prv gazda na germanski dokumenti.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам