1 / 12
BEKATON MONTIRANJE (БЕКАТОН МОНТИРАЊЕ)
1 МКД
Цената не е фиксна
27.11.2022 17:59

Кисела Вода / Скопје

Firma so poveke od 15 godisno iskustvo.
Vrsime profesionalna montaza na site vidovi bekaton plocki, rabnici, izvedba na betonski parapeti, zidovi so betonski i ukrasni blokovi i dr.
Raspolagame so celosna mehanizacija za iskop, nabivanje na teren, vibro zhabi i zhabi za nabivanje.
Info> AN-BO GRADING

078 344 494 Dragi

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Останато

Се продава од:

AN - BO GRADING
Потврден огласувач
078 344 494
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам