Logo

MERCEDES E280 4MATIK

Број на оглас: 2843423 | Објавен на: 18.09.2019, 11:19
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: E 280

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 140 kw / 190 ks

Цена: 11 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes e280 CDI 4MATIK EVO ELEGANS
aftomobilot vo dobra sostojba registriran so z.karton
servisiran vo motoror vo menuvaçot
So realni 242000 so servisna kn A testirani crna folia na stakla elegans oprema za poveqe info tel 070 348 563

  Bmw

Потврден огласувач