1 / 6
Alfa 156 2004 redizajn NA DELOVI
1 €
21.10.2021 11:35

Гостивар / Гостивар

Se prodava na delovi
Dve alfa romeo 156 2004godina
1.9jtd 115ps
Preden branik hauba desno krilo PRODADENI
Za povekje info Viber ili Tel
078549354
072267115

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Gostivar
Потврден огласувач
078549354
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам