1 / 11
ЧОЈС-Кука со апартмани за издавање!!!
240.000 €
Цената не е фиксна
15.11.2022 09:51

Охрид / Охрид

Број на соби:

6

Квадратура:

200 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

1490 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Pestani

Се продава куќа во Пештани п+1 (моменталнa состојба)со 6 апартмани комплет опремени со тоалети, со маркичка и
со можност за проширување од околу 150м2 п+2+п, .За подетални информации контактирајтене.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Агенција за недвижности ЧОЈС
Потврден огласувач
078298109.078265669
Испрати Е-маил до огласувачот

ЧОЈС-Se Prodava kuka vo naselba Crnogorci

140000 €

ЧОЈС-Кука со апартмани за издавање!!!

240000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам