1 / 5
Barame cimerki???
2.500 МКД
Цената е фиксна
18.07.2020 23:57

Битола / Битола

Квадратура:

54 m²

Спрат:

3

Греење:

Струја

stanot e super opremen -vo sekoja spalna ima klima,panelni,TV,-- vo trpezarijata klima---kupatilo so peralna...ima slobodna edna spalna za dve osobi ..cena ...2500 den od osoba plus smetki......dokolku e edna osoba togas cenata 4000 den +smetki

Категорија: Недвижности / Соби

Се изнајмува од:

beti
Потврден огласувач
078 252 746
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам