1 / 2
Infrared Thermometar CHICCO
1.500 МКД
Цената е фиксна
12.12.2019 23:07

Скопје Центар / Скопје

Telefon 078303053
malku koristen infrared thermometar na CHICCO

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Разно

Се продава од:

Davor
Потврден огласувач
078303053
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам