1 / 1
Cassettes TDK, SONY, BASF еднаШ снимени.
100 МКД
Цената е фиксна
29.08.2020 16:45

Гостивар / Гостивар

Продавам еднаш снимени касети од познатите марки. TDK, SONY, BASF, RAKS. Праќам по карго.
Миниму порачка 5 парчиња. Цената е по парче.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

Зоран
Јастре Здравковски 14
Потврден огласувач
078215025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам