1 / 1
TDK SA-X 60 еднаш снимени TOP!!!
200 МКД
Цената е фиксна
21.04.2021 17:41

Гостивар / Гостивар

Продавам еднаш снимени аудио касети
TDK SA-X 60. Минимум 5 парчиња.
праќам по карго. Цената е по парче.
За повеќе (20-30 ком.) попуст.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Звучници

Се продава од:

Зоран
Јастре Здравковски 14
Потврден огласувач
078215025
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам