1 / 2
Se prodava plac do carinski terminal
1 МКД
05.12.2021 10:31

Битола / Битола

Квадратура:

1500 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Placot se naoga vo neposredna blizina na carinskiot terminal pred s.Kravari. Cena po dogovor.
Tel.za kontakt: 079/314-077 - Vladimir

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

vladimir
Потврден огласувач
076280771
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам